Cam filmi için önerilere sıkı sıkıya bağlı kalmak, renk tonunuzun ömrünü uzatacak ve neredeyse tüm hizmet ömrü boyunca güzelliğini koruyacaktır.

Zamanla herhangi bir film solmaya ve orijinal görünümünü kaybetmeye başlar. Bazı filmler, 5 ila 7 yıl içinde solar ve bazıları bir ay içerisinde özelliğini yitirebilir. VAOCAR sizi ve aracınızı uzun yıllar koruyacak cam filmi ve bakım ekipmanlarıyla hizmetinizde. Cam filminizin uzun yıllar koruma sağlaması esas olarak filmin kalitesine bağlıdır, ancak bakımınızın doğruluğu da çok etkilidir.

Başlangıç olarak, yapıştırma yapıştırıldıktan en az bir hafta sonra yıkanması gerektiğini bilmeliyiz, çünkü tutkal cama sıkıca sabitlenmelidir. Tutkal tamamen kavranana kadar filmi dikkatsizce yıkarsanız, soyulma olasılığı yüksektir.

Filmi aşındırıcı özelliklere sahip maddelerle yıkamaktan kaçınmak gerekir. Bu ürünler tonlama görünümüne zarar verebilir. Temizleme ürünlerini VAOCAR dan temin edebilirsiniz.

Mekanik olarak temizlendiğinde sert ve keskin nesnelerden kaçının. Su jeti ile yıkamalarda su çok sıcaksa veya yüzeye çok yakın getirilirse film deforme olabilir. Hava sıcaklığını ve cama olan mesafeyi korumaya çalışmalısınız.

Alkol bazlı ürünleri ve agresif kimyasalları kullanmamalısınız. Ayrıca çıkartmaların daha sonra sökülmesi filme zarar verebileceğinden, renkli cama çıkartma yapılması önerilmez.

Share
    yukarı