Dolu hasarı, Aracınız sizi ulaşacağınız noktaya taşırken yolda güvende tutmaya kadar her şey için buna bağımlıyız. Çoğu insan arabası ile ilgilenmez ve iyi bakmayı unutur.

dolu hasarı

Aracınızın güzel, parlak görünmesi açısından ve hasar görmeden önce alacağınız önlemler sizleri önemli külfetlerden koruyacaktır. Dolu hasarı onarımı için ödeme yapmak pahalı demenin aksine, ancak VAOCAR çözüm ve hizmetlerinden faydalanarak bu tür problemlerinizi aşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Bu nedenle, fırtına ve sağanak yağış altında dolu hasarına maruz kalırsanız, o zaman VAOCAR ile aracınızın yaşamak zorunda olduğu hasarı minimuma indirgeyebilirsiniz.

Tüm arabalar belirli bir kullanım sonrasında ufak tefek hasar görür. Aracınızın rastgele bir taş, çizik veya yıkama hasarı alma olasılığı çok yüksektir. Bu sadece hayatın bir gerçeği ve bunların üstünden gelmek mümkün. Bu söylediklerimiz çoğu dolu fırtınasında olduğu gibi, arabalarınızın kaportasına aşırı zarar vermezler. Ancak nadir durumlarda küçük dolu taşları ve mıcırlar bile aracınızı çökertmiş olur. İlk başta korkunç görünür. Ancak bu tür göçükler aslında kolayca düzeltilebilmektedir. Çünkü boyasız göçük onarım teknolojisi uzun bir yol kat etti. Bu yöntemler onarım maliyetlerini minimumda tutmaya yardımcı olur. Bu nedenle, kapsamlı sigorta kapsamı olsun veya olmasın, bu uygun fiyatlı bir onarım seçeneğidir. VAOCAR göçük onarım konusunda tecrübeli ekibiyle her zaman yanınızda.

Share
    yukarı