Kaput Koruma Filmi veya PPF, orijinal boyayı derin çiziklerden, taş sekmeleri, kuş pislikleri ve asit yağmurlarına karşı korumak için aracınızın gövdesine yerleştirilmiş şeffaf ve kalın bir termoplastik tabakadır.

Ayrıca Vaocar olarak sağladığı araba boya koruma filmleri, boyalı yüzeyler, farlar ve ayna kapakları dahil tüm aracınıza uygulanabilir. Kullandığımız PPF, aşırı koruma sağlarken boya yüzeyinizin görünümünü iyileştirmektedir. Tüm bunların yanı sıra, arabanızın daha uzun süre parlak ve temiz görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Otomobil Günlüklerim kanalı ile yaptığımız kaput koruma film değişimi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

PPF Kapsamı

Boya Koruma Filmiher araç modellerine yapılmaktadır. Kapsama alanları; ön tamponu, kaputu, çamurlukları ve aynaları içerir. Ek koruma isterseniz tavanı, kapıları, arka yan panelleri ve bagaj kapağını da koruyan tam korumayı tercih edebilirsiniz.

Kaput Koruma Filmi Avantajları

  • Arabanız yeni ve parlak görünür

PPF, aracınızın boyası’nın yeni ve parlak görünmesini sağlayan koruyucu bir tabaka ekleyerek parlaklık katmaktadır.

  • Boyanız için çizilmeye karşı koruma sağlar

Belki de PPF’nin en büyük faydalarından biri, arabanızın boyası için çizilmeye karşı korumadır. Pas, bir çizik içine nem girdiğinde meydana gelir ve boyanızda çatlama ve kabarcıklar gibi daha büyük sorunlara yol açabilir. Film ile çizikler boyaya ulaşamaz ve filmlerimizin çoğu kendi kendini iyileştirme özelliğine sahiptir.

  • Kendi kendini iyileştiren özelliklere sahiptir

Yüzeye biraz ısı uygulaması ile, filmlerimizden bazıları hafif çizikleri ve girdap izlerini kendi kendine iyileştirecektir.

  • Görünmez koruma ekler

Deneyimli ve Profesyonel ekibimiz ile işlem uygulandığında şeffaf filmler fark edilmemektedir.

  • Renk solmasını ve lekeleri önler

Vaocar filmleri leke tutmaz ve UV ışınlarına maruz kaldığında sararma yapmaz. Aslında PPF, orijinal boyanızın daha uzun süre dayanmasını sağlamak için boyanızı zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı olmaktadır.

  • Aşınma ve yıpranmayı önlemeye yardımcı olur

Kaya parçaları, araç sahipleri için her zaman bir endişe kaynağı olmuştur. PPF, kaya parçalarına ve çizilmelere karşı korumaya yardımcı olmaktadır.

  • Aşınma ve yıpranmaya karşı korur

Boya koruma filmi, dış yüzeyi ve boyayı aşınma ve yıpranmaya karşı korumaktadır.

  • Temizlemeyi kolaylaştırır

Boya koruma filmi polen, toz ve kiri itmeye yardımcı olmaktadır. Her zaman su ve yıkama gerektirmeyerek temizleme işlemini kolaylaştırmaktadır.

Kaput Koruma Filmi Ortalama Uygulama Süresi

Sıfır veya ikinci el aracınız için ortalama 2 saat içerisinde işlemler tamamlanmaktadır.

İlginizi Çekecek Diğer Yazılar

Share
    yukarı